Пн. Сер 15th, 2022
Нові ідеї для бізнесу в інтернеті 2019

Плануєте реалізацію власної справи, але вам не вистачає натхнення? В даній статті ми зібрали кращі варіанти бізнесу, актуальні у 2020 році.

Якщо ви початківець, краще зосередьте увагу на малих проектах. Обираючи справу, слід орієнтуватися на наступні речі:

  • ваші можливості;
  • прогнози зростання попиту;
  • теоретичний прибуток;
  • можливість автоматизувати виробництво чи перетворити ідею на джерело пасивного доходу.

Пропонуємо звернути увагу на ідеї, які будуть розвиватися в майбутньому, тож зараз найкращий час, для старту бізнесу.

22 кращі ідеї для власної справи у 2019 році

1. Крафтове пиво – проект, який можна почати прямо зараз

 Пивна галузь залишається однією із найпопулярніших в усьому світі. Найбільш затребуваним являється виробництво крафтового пива. Це оптимальна ідея для маленьких підприємств, які виробляють малі об’єми товару і постачає їх в місцеві магазини чи бари.

Стосовно України, то відсоток крафтового пива складає лише 1% від загальних обсягів виробництва хмільного напою. Виходячи з цього можна сміливо стверджувати, що ринок крафтового пива порожній, то ж якщо попередньо знайти місця збуту, ця ідея чудовий варіант бізнесу.

Крафтове пиво власний бізнес

В середньому для старту знадобиться близько 100 тисяч доларів, в основномуця сума буде витрачена на покупку обладнання. Хоча для початку його можна взяти в оренду, як це робить багато малих підприємств. Проект окупиться приблизно через 5 років.

2. Вантажівка з їжею

В останні роки промисловість у вигляді вантажівки з їжею. За статистичними даними за 2018 рік сукупний дохід з даного виду діяльності склав близько мільярда доларів. Цей вид бізнесу чудово підійде для маленьких містечок. Переміщаючи вантажівку по місту можна оновлювати споживачів, в середньому такий вид діяльності може приносити близько 200 тисяч гривень на рік.

Обслуговувати вантажівку значно вигідніше, ніж відкривати кафе. Для старту подібного бізнесу знадобиться приблизно 30 тисяч доларів. До того ж цей вид діяльності легше оформити в плані отримання дозволів. В середньому бажаючі відкрити кафе в 60% випадків отримують відмову, а стосовно відкриття вантажівки з їжею – лише 10%. Варто враховувати, що цей вид діяльності характеризується високою конкуренцією.

3. Дистанційне управління персоналом

Немає жодного сумніву, що робоча сила стає все затребуванішою, тому цей вид діяльності може приносити чималий дохід. Враховуючи те, що не всі керівники можуть самостійно моніторити за роботою своїх фахівців, компанії, які пропонують стежити на відстані за працівниками стають все популярнішими. До цього виду діяльності також можна віднести організацію аутсорсингу з різних видів діяльності.

Рекомендуємо почитати Бізнес Ідея: Як відкрити магазин Секонд Хенду з нуля?

Ця діяльність може приности близько півмільйона гривень на рік. При цьому вкладення мінімальні, все залежить від кількості робочих місць. В середньому бізнес окупиться через 2 роки

4. Виготовлення електровелосипедів

Зараз класичні моделі велосипедів витісняють сучасні вдосконалені моделі з двигуном, який часто працює на сонячній батареї. За підрахунками експертів вже до 2010 року цей напрям принесе підприємцям до 50 мільйонів доларів.

Таким чином ви можете зайнятися доукомплектуванням велосипедів, додаючи до класичної конструкції електродвигун. Невеличке підприємство, на якому працює 1-2 особи може приносити близько 3 тисяч доларів щомісяця.

5. Послуги редакторів та перекладачів

 Міжнародне спілкування з кожним роком стає все популярнішим. Так за прогнозами аналітиків в найближчі 10-15 років попит на послуги письмових та усних перекладів зросте на майже 50%. Тому перспективність послуг перекладачі в найближчі роки буде значно вищою, ніж в інших професіях.

Якщо ви маєте ідеї пов’язані із перекладацькою діяльністю чи мрієте розпочати бізнес пов’язаний з цим родом діяльності, то варто поспішати. Перше, що необхідно зробити – це знайти клієнті для своїх працівників.

Заробыток на перекладі текстів в інтернеті

Хоча така діяльність маж ряд ризиків, частково це зв’язано з тим, що  великі інформаційні корпорації постійно вдосконалюють алгоритми перекладу текстів, тож є ймовірність, що через декілька десятків років потреба в ручному перекладі відпаде.

6. Віртуальна реальність в галузі туризму

Розвиток віртуальної реальності в наш час йде повним ходом. За 2016 рік люди придбали більш як 12 мільйонів комплектів гарнітур. Проте яким чином можна заробити на діяльності пов’язаній із віртуальною реальністю. Вважайте на той факт, що всесвітньо відомі компанії успішно використовують віртуальну реальність в якості основного інструменту. На сьогодні цей вид діяльності найбільш актуальний в сфері туризму.

7. Автомати із корисною їжею

Великі організації дбають про своїх працівників, так все частіше у офісах встановлюють апарати із  здоровою їжею. Якщо у вас для старту знайдеться приблизно 30 тисяч доларів, то ви сміливо можете реалізувати цю ідею. Подібний проект отримає підтримку із сторони суспільства, до того ж цей вид діяльності відрізняється тим, що приносить пасивний дохід.

8. Організація навчання по програмному забезпеченні

Якщо у вас є навички користування спеціалізованими комп’ютерними програмами, ви можете розпочати власну справу, організувавши навчання людей. Свої навики ви можете викладати в формі індивідуальних уроків чи набрати групу осіб.

Цікаво знати: Як заробити на продажі товарів з Китаю?

Оптимальною інвестицією буде створення власного підручника з особливою методикою викладу матеріалу. Для більшого успіху можете залучитися підтримкою фахівців. Не обмежуйте себе, давайте онлайн-консультації, створіть електронну книгу, давайте уроки по skype и тому подібне.

9. Екологічно чисте життя

Будівельні матеріали, які скорочують кількість відходів при будівництві стають все популярнішими. Для прикладу в Україні вдало реалізували будівництво будинків із соломи. Екологічно чисте життя набуває обертів, особливо в останні роки. На сьогодні підтримується стабільний попит на будівельні матеріали, на рівні 36 мільярдів доларів, при цьому до 20120 року планується його ріст на 10% щорічно.

10. Дитячі проблеми

В сучасному світі ледь не всі діти активно користуються смартфонами, тому варто вкладати гроші саме в цей напрямок. Більше 75% дітей постійно мають доступ до смартфонів. Якщо у вас достатньо натхнення, то ви можете досягти успіху. В першу чергу варто зосередитися на програмах, спрямованих на покращення здоров’я та освіту. Так ви ще й привернете увагу  батьків, а це дасть більше можливості.

11. Ідея малого бізнесу – оренда безпілотників

Попит на безпілотні літаки зростає шаленими темпами, адже їх використовують для досліджень, спостережень і розваг. Оскільки, на сьогодні правила інтеграції безпілотників розроблені, то ж галузь набула шаленого розвитку.

бізнес ідея - аренда безпілотників та квадрокоптерів послуги

Оренда безпілотних літаків – це достойний варіант для свого бізнесу. Не менш популярним є напрямок, який передбачає навчання польотам.

12. Консультант з побачень

Ні на одну сферу життя настільки не вплинули сучасні технології, як на живе спілкування. Способи знайомства кардинально змінилися, але проблеми при цьому залишилися ті самі.

Ви можете запропонувати інформаційну продукцію, метою якої буде допомога жінка  знайти свою половинку, і яка гарантуватиме успіх. До того ж ви можете орієнтуватися і на сильну стать, адже чоловікам теж важко налагодити контакт із жінками.

13. Цікаві бізнес пропозиції з ремонту гаджетів

На сьогодні на ринку значний попит на послуги ремонту гаджетів. Як вам послуга цілодобового ремонту смартфонів? Або ж ідея доставки протягом декількох годин? Це все дуже популярне, як мінімум ви можете орієнтуватися на жителів вашої області чи міста.

Рекомендуємо Бізнес ідея для гаражу: вирощування їстівних грибів як бізнес

Існує безліч сервісних центрів, але ніхто не заважає створенню нових приватних центрів у цій галузі. Якщо у вас є досвід у сфері ремонту смартфонів і безліч креативних ідей для створення власного бізнесу, то рухайтесь вперед і ви обов’язково досягнете успіху.

14. Безглютенові продукти

У цьому році продаж безглютенових продуктів зріс на 35%, адже кожного року зростає кількість людей, які страждають від глютеновоїентеропатії. Великої популярності набули заклади швидкого харчування, які презентують у своєму меню страви, які не містять глютену. Ви можете зайнятися розширенням свого бізнесі і проводити онлайн-курси про безглютенову дієту, або ж написати книгу рецептів про страви, які не містять глютену.

15. Догляд за людьми похилого віку

Оскільки нація старіє, то досить велику частину населення складають люди похилого віку. З них більшість бажаєпроживати вдома.Пенсіонери, які бажають проживати вдома дають можливість розвивати власну справу компаніям та різноманітним центрам, які мають на меті надання їм послуг.

догляд за людьми похилого віку

Ви можете обирати буд яку послугу: прибирання, доставка товару до дому, водій, догляд за домашніми улюбленцями. Можливості необмежені. Найновішою на популярною послугою вважається виїзд на дім з метою надання послуг в сфері краси.

16. Підписка на послуги

Поміркуйте, що людям потрібно регулярно, щотижня чи щомісяця. Є дуже багато напрямів діяльності, спрямованої на заробіток в цьому напряму. Ви можете запропонувати більш вигідні ціни, ніж в конкурентів, таким чином ви швидко знайдете постійних клієнтів.

Бізнес ідея: заробіток на сонячній електростанції. Ефективніше за депозит та нерухомість

17. Послуги для домашніх улюбленців

Послуги для домашніх тварин – зараз на вершині розвитку. За підрахунками в 2019 році на цьому виді діяльності сукупний дохід у світі складе більш як 90 мільярдів доларів. В Україні подібні послуги користуються не меншим попитом, ніж у світі.

Так можна відкрити курси дресування для собак, птахів, котів та інших тварин. Обирайте будь-яку діяльність, яка полегшить життя господарям домашніх улюбленців.

18. Монтаж відеороликів

За підрахунками до 2020 року в інтернеті до 90% інформації буде у формі відеороликів. Відеобізнес активно розвивається, то ж вивчайте основи відеомонтажу і пробуйте реалізувати власну справу.

19. Консультант з соціальних мереж

В епоху розвитку інтернет-простору, крупніші підприємства шукають спеціалістів. Які готові розширювати ринок збуту на в інтернеті. Якщо у вас є навички просування у соціальних мережах, то можете сміливо пропонувати свої послуги.

Адміністратор соціальних мереж - заробіток в інтернеті

Більшість компаній намагаються знайти спеціаліста, який буде підтримувати зв’язок із споживачами в соціальних мережах. Якщо у вас є креативні ідеї, які здатні привабити клієнтів, то обов’язково спробуйте.

20. Послуги х оздоровлення

 Великі компанії останнім часом дуже дбають про здоров’я своїх  працівників. Це дозволяє економити людські ресурси, зменшувати пропущені дні і підтримувати стабільну продуктивність.  Зараз компанії залучають спеціалістів з масажу, йоги, медитації і тому подібне. В середньому на одного працівника компанії в рік витрачають близько 900 доларів.

21. Послуги оренди

 Оренда – це чудова можливість в сучасному світі. Це лає можливість заощадити, адже немає необхідності витрачати великі суми на те, що використовується вкрай рідко. Ваше завдання, це придбати товар, який буде користуватися попитом. Обов’язково розрекламуйте свої послуги та знайдіть постійних клієнтів. Найлегше це зробити рекламу на просторах інтернету.

Рекомендуємо статтю: Бізнес Ідей для жінок в Україні. ТОП 10 популярних напрямків для бізнесу

22. Створення бази клієнтів для підприємств

Щоб створити базу для підприємств необхідно створити веб-сайт, який буде генерувати ймовірних споживачів послуг. Такий сайт повинен коригувати ряд вимог:

  • прогнозувати ріст;
  • враховувати конкуренцію;
  • можливість отримати великий прибуток, оскільки можна створювати все нові і нові сайти, які створюватимуть клієнтську базу для сотень підприємств;
  • отримання пасивного доходу, так як цей вид діяльності можна довести до повного автоматизму.

Отже, ми розглянули 22 ідеї для власної справи в 2020 році. Однак безліч варіантів не розглянули. Фантазуйте, реалізуйте в життя свої ідеї і ви обов’язково досягнете успіху. І пам’ятайте, або ви працюєте на реалізацією своєї мрії, або допомагаєте втілити в життя чужу.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *