На часі тема пасивного заробітку в мережі інтернет та популярні методи, які ми виділили на сьогодні, що можуть дати стабільний дохід. Хто слідкує за нашим сайтом та читав останні статті, тоді ви вже в курсі – що отримання пасивного доходу справа не проста та потребує хороших навичок та умінь, зате у майбутньому можна отримати хорошу «подяку» за свої старання.
Ми зажди систематизуємо інформацію, обираємо лише кращі варіанти для додаткового пасивного заробітку. Щоб у майбутньому Ви могли спокійно спати до 12-00 години для, а потім лише перевіряти баланс, скільки заробили «під час сну»
Пасивний заробіток на партнерстві із Amazon
Сайт Amazon завжди лояльно ставиться до партнерів, що дають нових клієнтів для інтернет-магазинів. В середньому від кожного продажу товару ви можете отримати до 5%. Як це? Дуже просто, якщо користувач перейшов від Вашого джерела (стаття на сайті, рекламний банер, посилання із соціальних мереж тощо) та здійснив покупку – ви отримаєте прибуток.
Із перевірених джерел відомо, що блогери зі спеціалізованими сайтами по оглядах товарів можуть отримувати 300-400 доларів щомісяця пасивно. Для цього Вам потрібно:
- Створити власний сайт чи блог. Тут варіантів може бути два – самі або попросити знайомого програміста;
- Створити вибірку товарів із хорошими показниками якості та рейтингом для написання оглядів;
- Замовити статті або ж написати самому, якщо проблем із творами у школі не було то і тут не виникне. Досвід приходить з часом;
- Розмістити статті на сайті, красиво оформити, підібрати хороші фото, порівняння таблиць із характеристиками та цінами;
- SEO оптимізація. Тут певно найслабша сторона більшості блогерів початківців. Якщо все робити правильно, у відповідності то пошукових алгоритмів, можна отримати значно більший результат;
- Не забороняється залучувати й інші джерела трафіку. Посилання із соціальних мереж та контекстної реклами, обмін посиланнями із іншими сайтами. Також, не бійтесь написати напряму Вашим потенційним спонсорам, можливо хтось і погодиться спочатку розмістити статтю на перспективу.
Хороший прибуток приносять акції в США, що проводяться Амазоном до дня PrimeDay, BlackFriday, CyberMonday. У цей період продавці можуть надавати знижку до 20% на товари від роздрібної ціни. Тані акції анонсуються за декілька днів, та учасники роблять внести від 500 до 800 доларів. Саме в цей період потрібно написати продавцям та запропонувати згадати їх магазин чи товари.
Для початку можна просити невелику ціну, думаю 50-100 доларів для початкового пасивного заробітку не розкрученого блогу достатньо. Великі бренди на сайтах із хорошою відвідуваністю готові платити від 500 доларів і вище. Також можна налаштувати контекстну рекламу на свою статтю та збільшити прибуток.
Складно – скажете Ви? Так, але воно того вартує.
Рекомендуємо статтю Джерела пасивного доходу. Як отримати пасивний дохід в Україні
Заробіток на власному блогі та рекламі від Google Adsense
Це хороший варіант додаткового пасивного доходу використовуючи знову ж власний блог. Система працює дуже просто: ви розміщуєте на сайті спеціальний код у потрібних місцях (є можливість вибрати окремо розміри оголошень, типи). Коротко кажучи – здаємо рекламну площу в оренду.
В цих боках розміщуються оголошення товарів та послуг від маркетологів та простих замовників через систему GoogleAds, які обрали пункт – транслювати на сайтах партнерах.
Але тут також потрібно мати певну відвідуваність сайту, щоб мати прибуток. Ціна кліків та за покази може коливатись від тематики ресурсу (найдорожчі кліки у темі фінансів, кредитів, заробітку тощо). Мінімальна сума для виведення коштів складає 100 доларів. Переказ здійснюється автоматично 22 числа кожного місяця (якщо поріг було досягнуто).
Але ж не тільки на рекламі з Adsense можна отримувати пасивний заробіток. Можемо отримувати дохід від партнерських програм. Є сайти партнерські, які також готові платити відсоток від замовлених послуг. Наприклад, якийсь сайт платить по 5-10 гривень за нового користувача, чи 20% від вартості замовленого пакета послуг на перевірку позицій тощо.
Цікаво почитати Скільки можна заробити на власному сайті (блозі) в інтернеті
Для отримання відвідувачів на ресурс та хорошого додаткового заробітку старайтесь писати корисний контент. З часом він буде знаходити все більше читачів, репости в соціальних мережах та рекомендації дадуть додаткові переходи.
Маючи знання по SEO оптимізації сайтів, налаштуванні контекстної та медійної реклами – пишіть про це, це додатковий шанс отримати дохід від замовлень послуг.
Заробіток на власному YouTube каналі
На нашому сайті вже було чимало разів згадано про мережу YouTube, як спосіб додаткового заробітку в інтернеті. Але популярність не падає, а лише росте з кожним роком, тому тут потрібно також згадати про нього.
Читайте також Як заробити на YouTube за допомогою Adsense?
Отримання доходу із Google Adsense. Дана рекламна мережа співпрацює із Ютубом вже багато років. Щоб почати заробляти Ваш канал має отримати 1000 підписників та 4000 годин перегляду відео протягом року.
Думаю ви часто бачили такі коротенькі вставки рекламних роликів, які накладаються на основне відео, на початку ролику або ж під час перегляду. Якщо користувач не натиснув «Пропустити оголошення», а додивився, чи перейшов за посиланням, засновнику каналу нараховується винагорода.
Знову заробіток на партнерських програмах разом із YouTube. Тобто в описі до відео Ви можете вставити посилання на товар компанії, попередньо уклавши договір про певні зарахування на баланс. Це може бути будь яка корисна дія – реєстрація на сайті, замовлення послуг, оформлення підписки тощо.
Для прикладу знявши відео огляд «ТОП 5 кращих відеокамер 2019 року» можете розмістити в описі партнерські посилання на товари в Amazon та заробити до 5% з кожного продажу.
Якщо Ви не знаєте як шукати партнерські програми – використайте google пошук, введіть запит «партнерські програми + потрібна тематика» (мобільні телефони, страхування, туризм, бізнес тощо).
Скільки реально можна отримати з реклами на YouTube каналі?
Друзі, тепер саме цікаве – скільки можна заробити на YouTube каналі. Тут також не все так просто, залежить від тематики та аудиторії. Для зручності рекомендуємо використовувати сайт socialblade.com/youtube/ на ньому можна проаналізувати будь-який канал та перевірити який прибуток приблизно приносить своєму власнику.
Багато користувачів просто мають страх перед камерою. Їм може не подобатись власний голос, вигляд у кадрі тощо. Почніть з чогось простого, достатньо камери телефону або камери ноутбука. Говоріть різні речі на камеру і все само собою «відшліфується». Не бійтесь критики, тільки тоді ви станете кращими.
Додатковий заробіток на власних файлах із Etsy
Гортаючи сторінки порталу Etsy можна натрапити на продаж файлів. Наприклад, продають дизайнерський макет запрошення на весілля. Його можна замовити, оплатити, корегування вже в простенькому текстовому редакторі та роздрукувати. Середня вартість в даній тематиці 5-10 доларів.
Щоб почати заробляти на Etsy потрібно:
- Непогано самому орієнтуватись в певному графічному редакторі (наприклад PhotoShop);
- Перегляньте приклади та зробіть вданий дизайн листівки;
- Виготовить детальну презентацію Вашого продукту;
- Виконайте хороший опис для листівки. Можна два: один загальний, а інший як шаблон для кожного варіанту листівки;
- Підготуйте набір ключових запитів, які найкраще характеризують Ваш товар, оформіть назву. Саме це дозволить отримати клієнтів не тільки із сайту але і з органічного пошуку google.
- Потрібно отримати декілька «перших» відгуків, можете попросити знайомих;
- Якщо дозволяє початковий бюджет – запустити рекламу всередині сервісу Etsy, Facebook чи Instagram.
Завдяки цьому Ваш товар зможе швидше отримати органічний трафік із пошуку.
За середніми підрахунками запуск даного проекту обійдеться в 300 доларів, це якщо не використовувати послуг дизайнера (тоді ціна підніметься до 1000 доларів). Не дешево – скажете Ви, так і ціна на ексклюзив коливається в таких межах, і не потрібно займатись розмовами з клієнтами, упаковкою товару тощо.
На яких типах файлів можна заробити?
1) Стандартно – картинки;
2) Розвиваючі картинки для дітей та ігри;
3) Шаблони для mockups (лістингів). Дуже часто покупки здійснюють особи, що і продають на сайті Etsy (творчі продають та купують у творчих)
Заробіток на перепродажі кросівок (спекуляція)
Перекуплювати речі зараз дуже популярно. Тут відразу скажемо, що речі непрості, а брендові. Наприклад, компанія Adidas деколи випускає дуже обмежену кількість моделей кросівок, що розпродаються за лічані години.
Купити такі моделі може не кожен. Після реєстрації Вас переводять до кімнати очікування, де система випадковим чином визначає щасливчиків.
Купивши дві одинакові пари, цілком реально продати другу за хорошою ціною. Наприклад, знайомий замовив там чином два варіанти, і другий вже продав лишню за 500 доларів, хоча й вартість її складала 320 доларів, тобто на «рівному місці» майже 200 доларів – непогано!
Оцініть статтю по темі Дропшиппінг як популярний метод заробітку в Інтернеті без вкладень
В мережі є дуже багато каналів YouTube, де можна дізнатись прогнози та анонси виходу цікавих моделей кросівок від провідних брендів світу, та головне – скільки можна заробити на перепродажі кросівок.
Є такі снікерси, на яких можна заробити до 400$. Головне слідкувати за всіма трендами та «бути в темі». Тобто потрібно розбиратись, спочатку звичайно важко почати отримувати додатковий дохід. Отож на цьому поки все, гадаємо інформації буде вдосталь на сьогодні.