Як отримати онлайн кредит на карту від Манівео (Moneyveo)

На сьогодні онлайн кредити дуже популярний напрямок кредитування бреде населення України – це простота в оформленні та швидкість отримання грошей на карту. Чому так? Дуже просто, Вам для початку потрібно подати заявку до банку, очікувати на зворотній зв’язок, потім же приїхати до відділення та укласти договір і лише тоді отримати бажану грошову суму на картковий рахунок чи готівкою.

Онлайн кредити допомагають отримати готівку в той же день і без потреби відвідувати відділення. Наприклад, на сайті компанії Манівео можна отримати онлайн позику вже напрузі 5-10 хвилин, після подачі заявки.

Хочемо зазначити, що це одна з перевірених мікрокредитних організацій України. Процес отримання кредиту онлайн на карту відрізняється для постійних та нових клієнтів, зараз розглянемо, в чому саме.

Потрібно отримати онлайн кредит від Манівео онлайн вперше

  1. Для початку Вам потрібно зареєструватись на сайті, відкрити форму заявки та відправити потрібні системі дані.
  2. Очікуйте на відповідь системи відносно статусу заявки.
  3. Після почитати детально всі умови договору та підтвердити всі умови надання онлайн кредиту в Манівео.
  4. Отримати гроші на карту.

Найбільше часу за це все займе заповнення даних про себе, адже чим детальніше Ви розповісте про себе, доходи, роботу, проживання – тим ймовірніше, що заявка опрацюється в позитивну сторону.

Про причини відмов в онлайн кредиті для користувачів ми описали даній статті. Приблизно 7-8 хвилин займає заповнення анкетних даних.

Для вже постійних клієнтів, або тих хто кредитується не вперше отримує кредит від Манівео вся процедура займає набагато менше часу, бо не потрібно заповнювати дані реєстраційної форми.

Достатньо авторизуватись на сайті, вибрати потрібну суму та період кредитування, очікувати на відповідь та отримати гроші на карту.

Отримати кредит на карту онлайн від манівео

Яка максимальна сума кредиту онлайн від Moneyveo

Для нових клієнтів діє певне обмеження на отримання максимальної суми кредиту онлайн – вона складає 5000 гривень, мінімальна 50 грн. Якщо Ви вже постійний клієнт, тоді максимальна сума кредиту від Манівео виростає до 15 тисяч гривень.

Щоб дізнатись свій ліміт по кредитуванні авторизуйтесь на сайті, перейдіть в особистий кабінет та пересуньте курсори на електронному калькуляторі. Ваша сума буде змінюватись на сервісі автоматично, в залежності від активності, заповнених даних (витрати, доходи тощо).

Які категорії громадян можуть отримати кредит від Манівео

Плюсом кредитів онлайн від Манівео є лояльність до клієнтів, кожен повнолітній громадянин України може отримати гроші онлайн. Не важливо, чи раніше Ви мали досвід користування послугами мікрокредитних установ, чи мали невеликі прострочки в платежах – це не стане причиною відмови в кредиті.

Кредити онлайн від Манівео може отримати будь-хто з громадян України: студенти, пенсіонери, батьки які перебувають в декретній відпустці, особи що не мають офіційного місця працевлаштування.

Отримати кредит на карту онлайн від манівео

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!