Пн. Кві 15th, 2024
Збільшення продажів інтенет магазину

Інтернет магазин – це дуже зручний спосіб торгувати, вести бізнес. Проте треба зробити все можливе аби продажі були високими. Для цього варто використати кілька простих порад і способів, які допоможуть Вам стати більш успішним у продажах в Інтернет магазині.

Увага на зовнішній вигляд та подання інформації

Потрібно перш за все подбати про зовнішній вигляд магазину аби він був найбільш привабливий та зручний та покупців. Варто мати додаток, який би допомагав купувати клієнтам через мобільні пристрої. Крім того, потрібно аби продукти продажу були зображені якісно та привабливо.

заробіток в інтернеті на інтернет магазині

Не забувайте постійно оновлювати зовнішній вигляд, бо застарілий  «фон» не дуже добре впливає на продажі. Не треба забувати і про таку структуру магазину аби вона була максимально зручною для користувачів.

Звісно, подбайте про експонування товарів: нехай в ньому будуть рекомендовані, бестселери і тому подібне.

Картки товарів: як їх заповнити аби це було вигідно

Не забувайте, що  картки товару мають бути заповнені максимально зручно, повно, унікально. Якщо річ буде описана лише поверхнево, то це не буде приваблювати  клієнтів і ніяким чином не збільшуватиме продажі у магазині.

заповнення карток товару для збільшення продажу

Якщо у Вас великий магазин, то до кожного товару створювати картку буде надто довго і «накладно». Тоді потрібно створювати найбільш ефективні і коротенькі описи  товарів, які дуже цікаво та гарно опишуть продукт. Так само має бути надзвичайно якісна фотографія. Не забувайте виділяти якісні переваги продукту,  оцініть його ефективність.

Рекомендуємо Як заробити вдома продаючи одяг в Інтернеті?

Якщо ж магазин невеликий, то на кожен товар можна створити унікальну картку з фотографією. Вона має бути справді якісною, описати все потрібно дуже чітко, цікаво, так , щоб привабити клієнтів. Не пошкодуйте для цього часу і створіть якісний сео текст, який буде приваблювати велику кількість клієнтів.

Ведення блогу у магазині

Якщо Ви хочете аби успіх у магазину був більшим, то варто вести блог. Так є більше шансів, що люди, шукаючи корисну інформацію про Ваші продукти, натраплять на статті у Вашому блозі. Вам потрібно добре знати свої товари, їхні переваги та писати про щось цікаве та корисне.

блог на інтернет магазині збільшення продапжів

Можна також використовувати ключові слова, це збільшить кількість людей, які будуть читати статті.

Не забувайте про акційні пропозиції

Аби клієнтів було більше, потрібно завжди придумувати акційні пропозиції та бонуси.  Наприклад, безкоштовна доставка, знижка на товари,  бонусні накопичення, продукти зі знижкою, сезонні розпродажі. Все це добре діє на покупців, примушує їх купувати більше.

збільшення продажів інтернет магазину

Можна придумувати цікаві салогани, кожен місяць робити якісь акції, наприклад, кожен третій товар у подарунок аби проведення розіграшів.

Відгуки – це важливо. Покращити взаємодію з клієнтами

Дуже часто перед тим як щось купити, клієнти читають відгуки на товар. Тому треба аби на сайті було багато рецензій, позитивних чи нейтральних відгуків на продукт. Але потрібно аби це все виглядало органічно та правдиво. Адже якщо відгуки лише «солодкі» та позитивні, це може бути підозрілим.

відгуки інтернет магазину

Тому дозволяйте відгуки, які можуть описати і певні негативні сторони товарів. Нехай все виглядає максимально природно.

Маркетинг по пошті, або як його називають e-mail-маркетинг

Можна також розсилати свої інформаційні листи, повідомлення про акційні пропозиції на електронну пошту. Все це діє доволі непогано, якщо не є надто нав’язливим. Наприклад, це можна робити раз на тиждень або тоді, коли з’явилися якісь цікавинки на сайті.

розсилка по емейл

Кожен день по кілька разів надсилати листи з пропозиціями від Вашого магазину – це прямий шлях до того, що Ви просто набриднете і клієнт ніколи не зайде на Ваш сайт. Робіть це легко, органічно і цікаво.

Створення реклами з Google Merchant Center

Для того аби збільшити продажі, можна використати програму Google Merchant Center. Вона дозволить збільшити кількість потенційних клієнтів. Адже покупець шукає товар, вводячи його у пошуку. Потім він бачить не лише його, а й платні оголошення про річ з фотографіями.

збільшення продажу інтернет магазину

Крім того, там є і короткий опис товару і посилання на Ваш сайт. Таким чином, є  великі шанси, що клієнт зайде саме у Ваш магазин.

Прайс агрегатори в поміч

Якщо ви впевнені у своєму магазині, знаєте, що там купувати вигідно, то можете розмістити його на прайс агрегаторі. Там зібрані багато магазинів і клієнти уже свідомо шукають те, що їм потрібно. Це своєрідний каталог, який має величезну кількість пропозицій.

Цікаво Заробіток на власному інтернет магазині. Система дропшиппінгу та постачальники товару

Продажі в соціальних мережах

Не забувайте, що Вам потрібно створити і власну сторінку в соціальній мережі. Це робить ресурс доступнішим, ближчим до людей і дає можливість більш оперативно спілкуватись з потенційними клієнтами. Крім того, можна створювати групи, охоплювати аудиторію саме Ваших потенційних клієнтів. Є велика кількість соцмереж, але зараз найбільш активними є Facebook та Instagram.

збільшення продажів через фейсбук

Крім всього іншого, під час реклами у соцмережі, можна вказувати цільову аудиторію. Тому кількість потенційних клієнтів буде збільшуватись. Це доволі перевірений спосіб стати більш успішним.

Позиціонування – недешево, але ефективно

Зазвичай, позиціонування – це комплекс дій, які збільшать рейтинг Вашого магазину в Інтернеті. Це не одна дія, а кілька, і всі вони доволі дорогі. Але саме це вважається найефективнішим способом підвищити продажі. Робити цю справу мають лише професіонали, тому зверніться у спеціалізоване агентство.

Отже, збільшити продажі у Інтернет магазині доволі реально. Треба лише поступово виконувати певні прості дії, які дадуть у сукупності хороший результат.

 

Від Specialist