Вт. Тра 17th, 2022
курс долара на 23 вересня 2019 року

Актуальна тема коливання курсу валют наразі в кожного громадянина одна з головних, хто хоч трохи має власних заощаджень у відділенні банку чи «під матрацом».

Національний банк України постійно старався, навіть боровся, за утримання курсу не нижче 24,50 гривень. Постійно підключався до торгів та викуповував надлишок валюти великим партіями. Все-таки в п’ятницю на завершення робочого дня психологічна позначка була подолана.

Офіційний курс гривні щодо іноземних валют

Наша економіка тримала курс долара на 23 вересня 2019 року – 24,43 гривні (дані із сайту регулятора). Як ми говорили вже в попередніх обговореннях, дана ситуація не є стандартною, адже курс валют міг коливатись до початку осені, саме в той період починається продаж валюти аграріями.

Нагадаємо Курс долара на 20 вересня 2019 року. Вартість долара 24,61 грн

Але цього року змінилась влада в Україні, парламентські вибори привели велику кількість надходжень із-за кордону. Настав період певної стабільності та довіри до нового уряду.

Кількість облігацій внутрішньо державної позики, що викупили не резиденти (іноземці) збільшився на 14 пунктів із початку року на загальну суму 88,3 млрд гривень (це дані НБУ).

Для тих хто не розуміється в ОВДП. Це свого роду депозитні вклади під 17-18 відсотків річних (хоча ставку було знижено до 16,5% річних 05.09.2019 року). Таких високих ставок немає в інших країнах світу, держава продала просто колосальну кількість цінних паперів. Але це вже інша сторона медалі – бо потім доведеться кошти повертати із відсотками.

ОВДП купити в Україні

Також на диво аграрії отримали хороші врожаї та дорого реалізували продукцію. Отримали хороший дохід фірми із металопрокату та IT.

Рекомендуємо статтю Чому мікрокредити набули такої популярності в Україні?

Який буде курс долара до кінця року? Здавати долари чи бігти купувати? Ці питання турбують кожного. На нашу думку – зараз хороша ситуація лише для фізичних осіб, такий спад курсу негативно відбивається на економіці в цілому. Старайтесь «розділяти яйця в лотку», купуйте мінімум три валюти – євро, долар, гривні. Для більших заощаджень – покупка нерухомості.

Власна думка Чому не знижуються ціни вслід за курсом долара в Україні?

Кожного року нас лякали – «До Нового року курс буде 30 гривень!», але на часі 2019 рік, а ситуація не змінюється так кардинально. Експерти фінансових організацій прогнозують курс долара на рівні 27,50 грн до кінця року. Але це лише персональна думка, яка призначена лише для ознайомлення. Слідкуйте за новинами, додайте сайт в закладки – буде знати, що робити першими!

Читайте також Види депозитів в Україні. Як можна заробити на депозитах в Україні 2019

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *