Нд. Кві 14th, 2024

За статистичними даними у лютому 2020 року українці купили нерухомості приблизно на 34 млн доларів. Це на 40% більше ніж в січні 2020 року. Найчастіше українці купували три- та двокімнатні квартири в таких районах Києва, як: Солом’янський, Шевченківський, Дарницький та ін. У лютому було придбано однокімнатну квартир за 25 тисяч доларів.

Вона розташована на проспекті Академіка Глушкова, її площа 31 м². Один з найдорожчих будинків, який придбали українці знаходиться в Козині. Він коштував понад 600 тисяч доларів. Сам будинок доволі великий, просторий, площею 430 км². У лютому 2020 року було заключено 25% угод з використанням кредитних коштів.

Цікаво знати: В ОПЕК не досягли компромісу щодо скорочення видобутку, ціни на нафту обвалилися

Це все пов’язано з тим, що іпотека почала поступово дешевшати. Вартість квартири залежить від району, в якому він знаходиться, від цінового сегмента та від площі будинку. Найдешевше квартири коштують лише на початкових етапах будівництва. Але на житло доведеться чекати як мінімум 1-2 роки. Це в випадку, якщо в забудовника не виникне жодних проблем під час будівництва житла

Від