Скільки часу ви проводите в мережі щодня? Напевно декілька годин на день це мінімум, через ноутбук, планшет або смартфон. Цей весь час можна провести із користю та й заробити в інтернеті не так складно. Дану статтю ми узагальнили та зібрали всі методи отримання онлайн заробітку у 2020 році, які будуть актуальні.
Вже не перший рік ми на практиці досліджуємо різні варіанти заробітку в інтернеті. Чесно кажучи є багато варіантів, які не достойні уваги, а лише витрачають час і не приносять очікуваного доходу, але є сайти та способи які можна занести до «білого списку». Отож давайте разом розбиратись далі у статті.
Способи онлайн заробітку в інтернеті із виплатою на карту
Заробіток на проходженні онлайн опитувань
Дуже багато пропозицій в мережі різного роду (включно із соціальними мережами) про великі заробітки на опитуваннях. Чи всі вони варті уваги? – точно що ні. Надприбутків очікувати не варто, але додаткові гроші на витрати отримати реально. Використовуйте сайти в комплексі із іншими методами.
Платні опитування на сайті vlasnadumka.com.ua
Перший сайт за заробітку на онлайн опитуваннях vlasnadumka який здійснює виплату в гривнях на карту банку або на номер мобільного телефону. Для початку роботи потрібно пройти реєстрацію.
Заповніть дані у формі та підтвердить Ваші їх по E-mail. Після того авторизуйтесь у особистому кабінеті, та введіть анкетну інформацію про себе та інтереси. За заповнення кожного пункту система оплачує по 3 гривні.
Завдяки цьому Ви будете отримувати платні опитування частіше, адже замовники (а це великі світові бренди та регіональні) задають певні вимоги до аудиторії.
Рекомендуємо ознайомитись із детальною статтею Сайт Vlasnadumka: Заробити в інтернеті на платних опитуваннях реально
Виплати проходять упродовж 7-14 днів після оформлення заявки. Мінімальна сума для виводу становить 300 гривень. Середній заробіток із кожного платного опитування – 30 гривень. Все чесно та прозоро, історія знаходиться у Вашому кабінеті. Працює реферальна система, приведіть друга та отримайте 5 грн на основний рахунок.
Платні опитування на сайті opinion.com.ua
Ще один сайт, що дозволяє заробити в інтернеті на проходженні опитувань за гроші. Проходимо Реєстрацію. Працює вже дуже давно та має хороші рейтинги серед користувачів. Всі нарахування проходять у балах, еквівалент 10 балів = 1 гривня, міні малка для виводу 500 балів.
Також уважно віднесіться до заповнення всіх даних у анкеті, це вплине на кількість запрошень до проходження опитувань. Вказана E-mail адреса стане ключовою для підтвердження виводу коштів, потрібно буде підтвердити дію.
Про особливості роботи на сайті Opinion для заробітку на платних опитуваннях в гривнях
Можна обміняти Ваші зароблені зали на призи: електроніку, побутову техніку, сертифікати або віддати на благочинність. Частота надходження опитувань аналогічна до попереднього випадку.
Способи заробітку в інтернеті на власному сайті
У наш час створити власний сайт не є великою проблемою. Це може біти інтернет-магазин, власний блог, сайт новин тощо. Кожен із цих варіантів може надати можливість додаткового доходу.
Для початку роботи Вам потрібно замовити домен (те що Ви бачите в адресній строці браузера) та купити хостинг (місце де будуть розміщуватись файли ресурсу). Детальніше про всі тонкощі створення власного інтернет-магазину або блогу опишемо в окремій статті.
Заробити на власному інтернет-магазині
Інтернет торгівля дуже розвинулась останні десятиріччя. На рівні із великими маркетплейсами працюють і менші ресурси. Із мінімальними витратами пропонуємо почати працювати по системі дропшипінгу.
Суть проста: постачальник товару може знаходитись фізично у іншій точці країни, Ви розміщуєте товари із своєю націнкою на власному сайті, приймаєте замовлення (це може бути наложений платіж або ж передоплата), постачальник відправляє товар за вказаною адресою, після завершення угоди різниця в ціні це і є Ваш заробіток.
Якщо у Вас закрались сумніви, щодо реальності даного напрямку, то це дарма. Не потрібно відразу рівнятись на великі магазини, які працюють вже давно. Із часом можна розвивати бізнес та наповнювати новими товарами. Саме так колись починали більшість користувачів із студентських років, а зараз отримують хороший заробіток.
Заробити інтернеті на власному блозі
Другий напрямок це заробіток в інтернеті на веденні власного блогу на певну тематику (кулінарія, огляд гаджетів, порати та лайфхаки тощо). Все залежить від вміння гарно викласти декілька слів у речення та знайти чи зробити декілька хороших фото, як ілюстрації.
Отож тут потрібно для залучення трафіку на Ваш сайт не тільки красиво оформити, але й оптимізувати статтю для пошукової Google та Яндекс. Всі ці міри дозволять отримувати перших читачів. Не лишнім буде реклама статті у соціальних мережах: зробити пост у себе на сторінці, у тематичних групах тощо. Такі канали трафіку є безкоштовними.
Заробити на блозі можна за допомогою реклами: продаж посилань із ресурсу на біржах, реєстрація у партнерських програмах, використовуючи мережу Google Adsence, публікація PR статей (від спонсорів) тощо. Ці напрямки найбільш популярні на сьогодні.
Заробити в інтернеті за допомогою фрілансу
Вже не одноразово ми присвячували багато згадок статей цьому напрямку заробітку. Особливо із початком 2020 року, через початок кризи та пандемії корона вірусу, дуже багато користувачів почали шукати варіанти заробітку вдома.
Із всіх популярних сайтів можемо сміливо прорекламувати два:
Ці ресурси об’єднують два типи користувачів: замовників та виконавців. Перші потребують допомоги у виконання певного роду завдання: створення сайту редагування фото, написання статті, розробку макету візитки, просування сайту в пошуку тощо, інші ж пропонують свої послуги вказуючи ціну, терміни виконання та контакти.
Рекомендуємо детальний огляд сервісу Український сайт для заробітку Freelancehunt: особливості, рекомендації для новачків
Напрямків для діяльності насправді дуже багато, тому кожен зможе «знайти себе» у цьому напрямку. Проста реєстрація та можливість отримати додатковий заробіток вдома, окрім основної роботи. Згідно статистики із початку року кожен третій уже має джерело додаткового доходу в Україні.
Сайти фріланс постійно розвивають функціонал, наразі на сайті freelancehunt.com існує можливість працювати через сейф (це коли після затвердження всіх умов проекту замовник резервує кошти через сайт, тому після виконання ви отримуєте їх на свій віртуальний рахунок), тому рекомендуємо працювати саме таким чином.
Заробіток в інтернеті на власному Ютуб каналі
Багато відео роликів від користувачів можна знайти на відео хостингу YouTube. Вже багато користувачів «зрозуміли» великі можливості та перспективи цього напрямку, та наразі мають власні канали із великою кількістю підписників. Перегляди відео на YouTube дозволяють непогано заробити.
Тематику можна обрати будь-яку, головне створювати цікавий контент та унікальний, тоді користувачі будуть рекомендувати його на своїх сторінках, посилатись у соціальних мережах, а це все додаткові канали трафіку.
Для заробітку на каналі YouTube можна використовувати партнерські програми, google adsence або виконувати завдання від брендів (наприклад при зніманні відео у нас на столі може знаходитись предмет або товар якого бренду, і Ви в якомусь ракурсі звернули на це увагу).
Заробіток на сторінці Instagram
Скільки у Вас підписників в Інстаграм? Як часто публікуєте фото/відео? Ще один напрямок заробітку в інтернеті, який приносить додатковий дохід для блогерів.
Також можна виділити два варіанти за отримання заробітку: від партнерських програм та приватні рекламні компанії. Гортаючи стрічку в Instagram можна знайти багато користувачів, що проводять розіграші мобільних телефонів, речей на навіть – автомобілів всього за підписку на їх сторінку.
Суть звичайно проста, чим більше у блогера аудиторія тим більший заробіток можна отримати від реклами. Всі готові будь-якими методами заохочувати користувачів підписатись на їх профіль.
Рекомендуємо статтю Скільки може заробляти блогер в Інстаграм
Скільки можна заробити на Instagram? Все залежить від популярності особистості, кількості підписників. За один пост можна отримати від 150 гривень і до кількох сотень тисяч гривень. Ми уже публікувати статтю із рейтингом найбільш оплачуваних Інстаграм блогерів, коментарі тут зайві.
Заробіток в інтернеті на партнерських програмах
Перспективний напрямок для отримання хорошого заробітку. Інтернет-магазини, інтернет сервіси, фінансові організації готові платити Вам за клієнтів. Партнерські програми це по суті посередник між рекламодавцем та вебмайстром.
Найбільш ефективно використовувати цей напрям на власному сайті (блозі). Поясними простіше: наприклад у Вас є блог про новинки електроніки на ринку або пишете огляди на ці продукти – чудово! Підключаєтесь до партнерської мережі популярних інтернет-магазинів або прас агрегаторів та вставляєте в статтю посилання із рекомендацією на той чи інший продукт у статті.
Користувачі читають матеріал, переходять на сайт партнера – роблять замовлення або залишають заявку. Ви заробляєте певний відсоток або встановлену суму. Дуже популярним напрямком є мікрокредитні організації (швидкі кредити).
Ми рекомендуємо дві партнерські програми для початку заробітку, які вже стабільно виплачують дохід зручним способом.
Заробіток в інтернеті на продажу товарів
Продавати товари в інтернеті можуть всіх охочі. Продавати товари можна не лише через інтернет-магазин. Багато клієнтів отримують із соціальних мереж, дошок оголошень, як безкоштовні так і платні. Про систему дропшипінгу уже згадували на початку статті, але рекомендуємо ознайомитись.
Рекомендуємо статті по темі:
- Кращі кешбек сервіси України: як можна економити на покупках товарів
- Як заробити на продажі товарів з Китаю у 2021 році?
Використовуйте для публікацій хороше фото або ще краще відео, пишіть хороші описи «своїми словами» про всі нюанси, залишайте контактні дані для зв’язку. Покупки завжди актуальні для нашого суспільства – пости в Інстаграм, Facebook або дошки оголошень OLX, Ria, Besplatka тощо.