У сучасному світі робота в Інтернеті – це не лише додатковий заробіток. Часто це основний дохід. Тому далі ми намагатимемось розглянути якнайбільше дійсно реальних можливостей підзаробити з допомогою всесвітньої мережі.
Робота для новачків: коли не потрібен досвід. Розпочати огляд можна із способів, які відомі уже давно. Вони являються найпростішими і користуються шаленою популярністю у користувачів.
Заробіток на простих завданнях і кліках
Сюди можна віднести «букси». Це сайти на яких розміщені завдання від інших користувачів. Проте вони доволі примітивні: пройти реєстрацію чи написати відгук, підписатися на чиюсь сторінку у соцмережі чи клікнути картинку.
Найстарішим сайтом є СеоСпрінт, де починають заробляти відразу ж після того, як зареєструються. Щось подібне пропонує і сервіс WMRok.
Крім того, до подібного заробітку можна віднести і роботу у соціальних мережах. Зазвичай потрібно зареєструватись в якійсь із них (Facebook чи Твіттер) і почати виконувати завдання. Можна скористатись такими сервісами як ВкТаргет чи СоциалТулс.
Проте, незважаючи на зовнішню простоту, є великий мінус даного виду заробітку. Адже така робота оцінюється дуже мало. Реально заробити в такому випадку практично неможливо. Людина, яка постійно займається такою діяльністю насправді може хіба «вбити» час і зір.
Рекомендуємо прочитати: Сайт Vlasnadumka: Заробити в інтернеті на платних опитуваннях реально
Якщо дивитись на речі реально, то справді заробити з допомогою буксів можуть лише реферали. Це люди, які запрошують інших користувачів соцмереж приєднатися до груп чи пройти за посиланнями. Ті, хто займається такою справою давно, можуть мати доволі непоганий дохід, адже список запрошених у них уже великий. За місяць реферал (той, хто запрошує) може лише пасивно отримувати значні суми коштів.
Заробіток в інтернеті з допомогою браузера на перегляді реклами
Доволі популярним способом з яким справляться навіть новачки, є реєстрація на спеціальних сайтах. Там можна скачати спеціальне розширення, яке згодом потрібно встановити. Час від часу користувач буде бачити рекламу і отримувати за це прибуток.
Таких розширень для браузера може бути багато. А також користувачі можуть приймати участь у партнерській програмі, за що теж можна отримувати непогані доходи.
Адміністратор груп в соціальних мережах
Так як соціальні мережі розвиваються дуже активно, вони стали не лише місцем спілкування, а й способом заробітку. Можна заробляти на групах, аккаунтах, тематичних об’єднаннях. З такими групами потрібно постійно працювати: додавати нову інформацію, чистити від спаму, розвивати її. Для цього й потрібні адміністратори. Вони займаються подібною роботою віддалено, праця займає зовсім небагато часу (приблизно годину на день). Датальніше про заробіток адміністратором у Facebook та Інстаграм.
Заробити при цьому можливо доволі непогано, якщо адмініструвати кілька груп. А якщо це лише спосіб додаткового заробітку – сума може становити кілька десятків доларів. Знайти подібний заробіток можна через сайти пошуку роботи, достатньо почати розшук віддаленої роботи.
Заробіток з допомогою рерайтингу, копірайтингу, перекладів
Роботою, яка потребує певних навиків і досвіду, є праця з текстами. Даний вид діяльності на сучасному етапі дуже популярний. Проте, щоб займатися нею, все ж треба мати певні знання, вміння і терпіння. Навчитись працювати з текстами може не кожен і відбувається це не за один день. Проте, набравшись досвіду, можна непогано заробляти, співпрацюючи напряму із замовниками і високо оцінюючи свою працю.
Найбільш популярними напрямами є:
- копірайтинг – створення текстів за тими темами, які надає замовник,
переклад, - рерайтинг (переписування текстів своїми словами),
- постинг – копіювання інформації з одного ресурсу на інший.
Знайти такий підробіток можна через сайти пошуку роботи або зареєструвавшись на спеціальних біржах. Наприклад, Адвего чи Контент Монстер.
Заробіток в інтернеті на криптовалютах
По популярний зараз вид заробітку. Оплата проводиться у криптовалюті, яка виводиться на біткоїн гаманець. Попередньо варто зареєструвати його, а тоді уже можна проходити реєстрацію на біткоїн – кранах (спеціальні сайти). Практично з цього моменту і можна заробляти кошти.
Сервіс заробляє на рекламі, яку розміщує, а користувач не повинен робити абсолютно нічого. Все працює саме по собі. Раз на кілька днів всі кошти попадають на біткоїн – гаманець. З нього їх можливо вивести на звичайну картку. Проте, заробітки у цьому випадку невисокі. Хоча, зважаючи на те, що користувач практично не приймає участі у такій діяльності і не витрачає свій час, даний спосіб заробітку доволі непоганий.
Якісними біткоїн-кранами вважаються Фрібіткоїн, Moon Bitcoin. Серед догікоїн-кранів хорошими вважаються Фрідогікоїн.
Заробіток з допомогою реєстрації на Баунті програмах
Такий вид заробітку доволі простий. А також він не потребує вкладень. Потрібно зареєструватись на сайті баунті компанії. Важливо вказати свою електронну пошту, а також вказати Ефіріум гаманець на який будуть переводитись віртуальні кошти.
Заробіток в інтернеті на іграх
Незвичним способом заробітку являються економічні ігри. Вони розраховані на те, щоб користувач зацікавився процесом і вклав кошти. Проте інколи можна заробити і без цього. Потрібно вибирати ігри, які не мають балів і обмежень на виведення коштів.
Але проблемою являється те, що якщо не вкласти гроші, то заробити можна дуже мало. Проте, тут не потрібно особливо нічого робити. Варто лише зареєструватись, отримати бонуси, потім інколи заходити на сайт, заробляти і знімати кошти.
Гроші за фотохостінги
За допомогою цього способу можна підзаробити на обробці картинок і фотографій. Користувач завантажує в особистому кабінеті фотографії, які потрапляють на сервер. Згодом картинки поширюються на форуми, сайти, соціальні мережі. Користувач, який завантажив фото отримує кошти за їх перегляд.
Заробіток на перегляді реклами
Заробляти можна, переглядаючи рекламу на спеціальному сервісі Адпейс. Рекламодавці показують рекламу і платять за це. Переглядати її потрібно всього декілька разів в місяць. Даний сервіс розвивається дуже активно.
Гроші від дропшиппінгу: перепродаж товарів
Отримати кошти можливо за допомогою посередництва. Це так званий дропшиппінг. Насправді все доволі просто: ви виступаєте механізмом через який споживач може отримати товар чи послугу від продавця. За свою роботу ви отримуєте чесний процент.
Заробляти також можливо і за допомогою купівлі-продажу. Ви просто купляєте продукцію у місцях, де вона коштує дешевше і продаєте дорожче за допомогою Інтернету.
Більшість робіт, які може виконувати некваліфікований «працівник Інтернету» – малооплачувані. Це монотонна і нецікава робота, яка зазвичай не принесе бажаного доходу. Проте кошти, отримані за її виконання, можуть бути використані на покриття дрібних побутових потреб.
Хоча, якщо говорити за роботу з текстами чи дропшиппінг, то назвати цю працю примітивною чи такою, що не потребує знань і вмінь, не можна. Якщо виконувати її достойно, то за неї можна отримувати непогані кошти.
Проте, варто запам’ятати, що робота в Інтернеті – це складна праця, яка потребує часу, досвіду і зусиль. Якщо ви хочете отримувати гроші просто так, у більшості випадків це неможливо. В Інтернеті також потрібно працювати рекомендуємо статтю про заробіток на власному інтернет магазині з системою дропшипінг.
Робота в Інтернеті для досвідчених користувачів
Для того аби заробляти достатньо коштів в Інтернеті потрібно багато трудитись і тут, як і в реальному бізнесі, потрібні особлива хватка, вміння, навіть талант. Важливо аби була:
- Хороша ідея.
- Аналіз тієї порожньої ніші, яку ви збираєтесь зайняти. Потрібно дізнатись максимум інформації про конкурентів, їх сильні та слабкі сторони.
- Величезне бажання працювати та розуміння того, що не завжди все вдасться.
- Реклама, яка б допомогла бізнесу розвиватись краще, а також чітке розуміння того, на яку саме аудиторію ви орієнтуєтесь.
- Гарна репутація та відчуття себе як класного спеціаліста,а в майбутньому керівника.
Не потрібно забувати, що така робота в Інтернеті може потребувати певних вкладень, які у разі успіху обов’язково повернуться.
Заробіток на власних Інтернет ресурсах
Надзвичайно популярною діяльністю є розвиток та оптимізація, монетизація сайтів. Це не проста справа і їй потрібно вчитись. Проте дохід може бути дуже високий. Якщо ви можете все зробити самі, то така робота практично не потребує вкладень. Проте якщо є ресурси, можливо замовити створення сайту, наприклад, у спеціалізованих компаніях.
Щоб заробляти на сайтах потрібно доволі багато вчитись і знати. Кошти можна отримувати, монетизуючи рекламу, відвідуваність, збільшуючи трафік та багатьма іншими способами. Крім того, хороший сайт завжди можна продати. А це коштує доволі дорого.
Аби монетизувати роботу сайту можна використовувати контекстну рекламу та біржі посилань, тізерні мережі та партнерські програми, співпрацю з рекламодавцями напряму.
Робота посередником
Посередники можуть добре заробляти, при цьому така робота не потребує особливих вмінь. Тут потрібно бути лише трохи хитрим та вміти знаходити вигідних клієнтів. Аби бути посередником можна продавати:
- Послуги. Наприклад, можете стати посередником між фрілансером та замовником або щось у цьому сенсі. У будь-якому випадку ви нічим не ризикуєте та не вносите ніяких інвестицій.
- Товари. Тут усе просто: домовляєтесь з постачальником, на своєму сайті розміщуєте рекламу. Продавцеві продаєте товар за ціну вищу, яку вказав постачальник. Різницю отримуєте ви. Все чесно та просто.
Заробіток в інтернеті з допомогою рефералів
тів мають реферальну програму. До неї потрібно підключитись та отримати своє унікальне посилання. За кожного нового користувача ви будете отримувати прибуток. З часом, коли кількість ваших «колег» буде зростати, ваш пасивний дохід може бути доволі великим. Інколи він виміркується сотнями, а можливо й тисячами доларів. Багато залежить від об’єму трафіку, партнерки і багатьох інших факторів. Але цей вид заробітку дійсно працює.
Заробіток в інтернеті на вміннях
Багато людей шукають додаткового заробітку, винятково використовуючи свої вміння. Наприклад, можна стати фрілансером і отримувати кошти за свої вміння. Бути фрілансером – це зручно:
Немає прив’язки до робочого місця., є власний графік, можна самостійно обирати роботу.
Всі зароблені кошти ваші – з них не вираховуються податки і не потрібно віддавати частину компанії у якій працюєте.
Можете працювати на звичайній роботі і займатись фрілансом.
На даний момент є багато хороших бірж, які дозволяють заробити фрілансеру. Наприклад, Воркзілла чи Кворк. Працювати фрілансером просто: важливо лише розуміти чим ви можете займатись. Наприклад, можна продавати послуги з веб дизайну, написання статей, а також проводити онлайн курси чи навіть знімати відео.
Працювати в Інтернеті – доволі непросто. Це складна робота, яка інколи вимагає надзвичайних зусиль і сили волі. Чи реально заробити в Інтернеті? Так. Проте тут не місце тим, хто не хоче працювати, розвиватись і вчитись новому. Проте якщо ви бажаєте досягнути певних висот, маєте на меті заробити і при цьому не боїтесь труднощів – спробуйте себе у такій діяльності.
Коментарі закриті.